szkoła wizażu rzeszów

Szkoła wizażu w Rzeszowie – jaką nazwę pierwotnie nosiła marka Vichy ?

Vichy to francuska firma produkująca produkty do pielęgnacji skóry. Została założona w latach trzydziestych XX wieku przez dr. Maurice’a Grossa i jego żonę Francine w celu leczenia ich syna, który cierpiał na ciężką egzemę. Firma pierwotnie nosiła nazwę Laboratoires de la Vichy – La Roche Posay. Nazwa „La Roche Posay” pochodzi od nazwy źródeł termalnych, w których Francine Gross znalazła ulgę w stanie skóry swojego syna.

Szkoła wizażu w Rzeszowie – wokół jakich filarów została stworzona marka Vichy ?

Vichy to jedna z najlepszych marek na światowym rynku produktów do pielęgnacji skóry. Marka Vichy została stworzona wokół 3 filarów: nawilżenie, ochrona i blask.

– Nawilżenie: Produkty Vichy zostały opracowane w celu utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia komórek skóry.

– Ochrona: Marka oferuje produkty chroniące skórę przed czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami, takimi jak zanieczyszczenia spowodowane życiem w mieście lub promieniami UV ze słońca.

– Blask: Marka oferuje również produkty, które pomagają zwiększyć blask skóry i wyrównać koloryt skóry, takie jak gama produktów rozjaśniających.

Vichy to francuska firma produkująca produkty do pielęgnacji skóry. Firma została założona w 1922 roku i ma swoją siedzibę w Clermont-Ferrand we Francji. W latach 90. firma skupiła się na produktach do pielęgnacji skóry i było to dla niej udane posunięcie. Obecnie Vichy sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach na całym świecie. Instytut Vichy został założony przez dr. Alberta Dupuy w 1927 roku i pierwotnie był kliniką przeciwstarzeniową dla kobiet z problemami skórnymi. Obecnie działa jako centrum badawcze dermatologii, pielęgnacji skóry i medycyny przeciwstarzeniowej.

Szkoła wizażu w Rzeszowie – w jakich sklepach dostępna jest marka Vichy ?

Odkąd pierwszy produkt Vichy został wprowadzony na rynek w 1936 roku, stał się marką dla miłośników makijażu. Marka oferuje różnorodne produkty, w tym podkłady, korektory i pomadki. Są również znani ze swoich produktów do pielęgnacji skóry, takich jak linia Vichy Dermablend. Makijaż Vichy jest dostępny w wielu różnych sklepach, w tym w Sephora, Ulta Beauty i Target. Marka produktów do pielęgnacji skóry Vichy to francuska firma, której produkty są dostępne w ponad 100 krajach. Vichy twierdzi, że jej produkty opierają się na czterech zasadach: czystości, bezpieczeństwie, skuteczności i braku testów na zwierzętach. Firma po raz pierwszy wprowadziła swoją linię produktów do pielęgnacji skóry w 1937 roku. Marka makijażu, która słynie z produktów do pielęgnacji skóry, Vichy została założona w latach 30. XX wieku. Firma od zawsze koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom produktów najwyższej jakości. Znane są z jakości i trwałości makijażu. Linia do makijażu Vichy obejmuje: – podkład; – korektor; – proszek; – bronzer; – róż do policzków; – cień do powiek; – kredka do oczu.