Przedszkole dwujęzyczne Wilanów

Przedszkole dwujęzyczne – Wilanów

Dzieci idą do programu przedszkolnego na rok przed rozpoczęciem szkoły, zwykle w wieku czterech lat. Niektóre usługi oferują również programy przedszkolne dla trzylatków. Przedszkole to program dla małych dzieci prowadzony przez wykwalifikowanego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Wysokiej jakości program przedszkolny zaoferuje Twojemu dziecku szereg doświadczeń edukacyjnych i zajęć, które są zarówno stymulujące, jak i zabawne.

Korzyści dla dziecka

Nauka i ciekawość Twojego dziecka będą stymulowane poprzez doświadczenia i zajęcia, takie jak odkrywanie świata przyrody, poznawanie nowych pomysłów i rozwiązywanie problemów.

Twoje dziecko będzie mogło:

  • uczyć się pracy z innymi i nawiązywać przyjaźnie poprzez zajęcia grupowe i wspólną zabawę,
  • wyrażają swoją kreatywność, na przykład poprzez taniec, ruch i sztukę budować swoje umiejętności komunikacyjne, słuchając i prowadząc rozmowy z wychowawcami i innymi dziećmi,
  • rozwijać umiejętności potrzebne do czytania, pisania i liczenia.

Niektóre przedszkola działają jako samodzielne usługi (na przykład przedszkola społeczne). Inne programy przedszkolne są prowadzone przez ośrodki całodziennej opieki lub szkoły. Niektóre przedszkola oferują autobusy dowożące i dowożące dzieci. Dostępne są również środki transportu publicznego, które mogą pomóc Tobie i Twojemu dziecku dotrzeć do Kindy każdego tygodnia. Porozmawiaj z lokalnym kindy, aby znaleźć najlepszą opcję dla swojej rodziny.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie dzieci 

Przedszkole jest dla wszystkich dzieci. Jeśli Twoje dziecko jest niepełnosprawne lub ma trudności w nauce, nauczyciele porozmawiają z Tobą o tym, jak program i środowisko mogą wspierać Twoje dziecko. Jeśli potrzebujesz wsparcia, aby zapisać dziecko do programu przedszkolnego lub znaleźć program odpowiedni dla Twojej rodziny, skontaktuj się z lokalną radą. Przedszkole to okres przejściowy między przedszkolem a pierwszą klasą, który pozwala dzieciom przygotować się do wyższych szczebli edukacji. W rezultacie poniżej przedstawiono podstawowe cele nauczania dla dzieci zapisanych do przedszkola.

Przedszkole oferuje korzyści, które trwają przez całe życie, stwarzając potencjał do odniesienia dużych sukcesów w przyszłości. Ponadto korzystanie z nauki przedszkolnej pomaga promować zdrowy rozwój mózgu Twojego dziecka, zachęca do socjalizacji w bezpiecznym środowisku i wystawia je zarówno na różnorodność, jak i na wartość różnic. Dzięki tej wczesnej edukacji odpowiednie narzędzia i technologie specjalnie dostosowane do wieku Twojego dziecka poprawią jego ogólną zdolność uczenia się i zapamiętywania.