Porównywarka lokat – sprawdzone banki, które oferują korzystne lokaty

Obecnie niewiele jest instytucji finansowych (głównie banków), które oferują lokaty o oprocentowaniu wyższym niż inflacja. Jednak, dzięki porównywarce lokat, która jest dostępna online całkowicie za darmo, każdy może sprawdzić odpowiednią ofertę dla siebie. Porównywarka jest zaprojektowana, aby wyszukać tylko atrakcyjne oferty, które przyniosą realny zysk.

1. Porównywarka lokat – sprawdzona lokata banku Santander Consumer Bank

2. Porównywarka lokat – atrakcyjna lokata banku Getin bank

Porównywarka lokat – sprawdzona lokata banku Santander Consumer Bank

Dzięki porównywarce lokat bankowych poznasz wiele banków, które oferują korzystne lokaty dla swoich klientów. Otóż, porównywarka lokat z pewnością wskaże Santander Consumer Bank. Ten bank jest obecny na polskim rynku już od wielu lat i jest dobrze znany klientom, którzy poszukują produktu o nazwie pożyczka hipoteczna santander. Natomiast dla osób, które chcą zaoszczędzić jakąś część swojej wypłaty jest przygotowana specjalna oferta, która jest dostępna w oddziele banku oraz bez wychodzenia z domu – przez bankowość internetową. Santander Consumer Bank oferuje lokaty bankowe o różnej długości od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy (10 lat).

Porównywarka lokat – atrakcyjna lokata banku Getin bank

Kolejnym bankiem wartym uwagi jest Bank Getin bank – ten bank jest doskonale znany jako dostawca pożyczki na 500 plus i alimenty, jak i atrakcyjnych lokat bankowych dostosowanych do potrzeb klientów. Warto zauważyć, że bank Getin Bank oferuje korzystne oprocentowanie sięgające nawet 1,5% w skali roku. Intratne oprocentowanie dotyczy lokat na dwa, trzy miesiące jak również lokat na pół roku. Kwoty lokat są także różne od 500 złotych do nawet 2 milionów. Jednak atrakcyjne oprocentowanie jest dostępne tylko dla klientów, którzy udzielają zgód marketingowych. Warto to mieć na uwadze przy ostatecznym wyborze tej inwestycji.