odkurzacz basenowy

Odkurzacz basenowy zastępuje konserwatora basenu

Niezależnie od tego, czy musisz zatrudnić osobę do czyszczenia basenu w pełnym wymiarze godzin, czy zaplanować cotygodniową konserwację basenu, posiadanie ludzi na miejscu oznacza wynagrodzenie, koszty ubezpieczenia, dodatki i inne koszty pracowników lub usług. Jednorazowa inwestycja w zaawansowany, energooszczędny robot do czyszczenia basenów może zwrócić się już po miesiącu.

Nowe doświadczenia w czyszczeniu basenu

Każdy, kto posiada basen, wie, że jest to świetna inwestycja. Nie tylko zwiększa wartość Twojego domu, ale także wzbogaca Twoje życie o ćwiczenia, relaks i zabawę. Jednak, jak każda opłacalna inwestycja, basen musi być utrzymywany, co może oznaczać godziny ręcznego czyszczenia, na które niektórzy właściciele basenów mogą nie mieć czasu.

Chociaż istnieje wiele automatycznych urządzeń do czyszczenia basenów, które mogą uprościć i ułatwić posiadanie basenu, roboty do czyszczenia basenów zmieniają grę. Te popularne myjki basenowe są inteligentne, dokładne i samowystarczalne. Będąc elektrycznymi i wykorzystując zaawansowaną technologię czyszczenia i szczotkowania, roboty czyszczące do basenów eliminują wszelkie problemy związane z czyszczeniem basenu. To najszybszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób czyszczenia i filtrowania basenu. Poza tym to świetny sposób na uwolnienie się i po prostu cieszenie się basenem, podczas gdy robot wykonuje całą pracę za Ciebie.

Doskonała technologia czyszczenia

Nic nie może się równać z najnowocześniejszą technologią czyszczenia zrobotyzowanych odkurzaczy basenowych. Tam, gdzie tradycyjne odkurzacze wykorzystują wąż i pompę ssącą do generowania ruchu, roboty czyszczące wykorzystują silniki elektryczne i technologię komputerową, aby osiągnąć doskonałe czyszczenie. Zapewniając maksymalne pokrycie Twojego basenu, są one zaprojektowane do wspinania się po ścianach i schodach, poruszania się po podłogach i samodzielnego dostania się do trudno dostępnych zakamarków. Jednocześnie mocne obracające się szczotki szorujące podnoszą i zasysają wszystkie rodzaje brudu i zanieczyszczeń, dzięki czemu ściany, podłogi i linie wodne są lśniąco czyste.

Każdy może korzystać z robota czyszczącego basen. Częścią atrakcji robota sprzątającego jest to, że są one tak łatwe w użyciu i konfiguracji, co jest idealne dla osób, którym brakuje cennego czasu. Zasilane bezpiecznie prądem o niskim napięciu pracują niezależnie od systemu filtracji basenu, co jest dobrą wiadomością dla pomp basenowych zmagających się ze zwiększonym obciążeniem od odkurzacza.