Baseny z włókna szklanego

Baseny z włókna szklanego – zalety 

Baseny z włókna szklanego to jeden z najbardziej satysfakcjonujących i konfigurowalnych sposobów na przekształcenie podwórka w najlepsze sanktuarium na świeżym powietrzu. W porównaniu do basenów betonowych, baseny z włókna szklanego są najłatwiejsze w utrzymaniu i wykonane z najmocniejszego i najtrwalszego materiału. Kiedy inwestujesz w basen z włókna szklanego, budujesz basen, który przetrwa całe życie i pozostanie stałym źródłem relaksu, zabawy, piękna i radości rok po roku.

Co to jest basen z włókna szklanego?

Wstępnie zaprojektowane baseny VivaPool.pl z włókna szklanego to formowane, ręcznie wykonane baseny, które przybywają do domu gotowe do zainstalowania na podwórku. Włókno szklane powstaje z milionów przeplatających się włókien szklanych pokrytych żywicą poliestrową. To niezwykle wytrzymały materiał, który idealnie nadaje się do basenu w ziemi. Dla porównania, betonowy basen wymaga stalowej lub drewnianej ramy, którą należy przykryć mieszanką cementu, piasku i wody. Włókno szklane jest materiałem wybieranym do produkcji wanien, umywalek, jacuzzi i jachtów wartych wiele milionów dolarów, nie wspominając już o samolotach, helikopterach, egzotycznych samochodach i wielu innych produktach o wysokiej wydajności. Jako takie, włókno szklane jest najlepszym wyborem na materiał do Twojego basenu naziemnego.

Kształty basenów z włókna szklanego

Jeden z największych producentów basenów z włókna szklanego, a my stworzyliśmy wiele różnych kształtów do wyboru, które będą pasować do każdego stylu projektowania i wielkości ogrodu. Włókno szklane powstaje z milionów przeplatających się włókien szklanych pokrytych żywicą poliestrową. To niezwykle wytrzymały materiał, który idealnie nadaje się do basenu w ziemi. Poznaj opcje kształtów Latham i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Prefabrykowane baseny z włókna szklanego są dostępne w wielu różnych kolorach; Ułatwia to znalezienie takiego, który pięknie pasuje do Twojego podwórka i domu. Kiedy przychodzi czas na wybór koloru basenu z włókna szklanego, rozważ swoje obecne wybory na zewnątrz. Stonowane palety kolorów skorzystają z żywej lub bardziej spokojnej kombinacji kolorów puli. Natomiast jasny, przyciągający wzrok basen z łatwością poradzi sobie w bardziej kolorowym otoczeniu na podwórku. Dzięki naszej szerokiej gamie kolorów i wykończeń basenów jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który idealnie uzupełni kolorystykę Twojego ogrodu.