Baseny z włókna szklanego

Baseny z włókna szklanego – nowoczesne, stylowe projekty

Niezdobiony basen z włókna szklanego to puste płótno. Dzięki niesamowitej kolekcji płytek basenowych z włókna szklanego firmy Latham możesz wypełnić swój basen olśniewającym blaskiem. Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu w produkcji basenów i jednej z najdłuższych dostępnych gwarancji basenowych, możemy pomóc Ci znaleźć idealne płytki basenowe, które będą uzupełnieniem Twojego basenu z włókna szklanego. Baseny z włókna szklanego można ozdobić płytkami wzdłuż stopni jako płytka inkrustowana lub wzdłuż linii wodnej jako płytka obwodowa. Dostępne w szkle lub porcelanie, istnieją setki kombinacji do rozważenia.

Basen z włókna szklanego z miejscem do opalania

Półka do opalania to płytka półka z wodą wbudowana lub dodana do basenu. Wiele modeli basenów z włókna szklanego jest wyposażonych w półkę do opalania wbudowaną w projekt na płytkim końcu, ale większość producentów oferuje oddzielne półki do opalania, które można dodać po dowolnej stronie modelu basenu. Dodanie półki do opalania do basenu może dać ci to, co najlepsze z obu światów, jeśli zdecydujesz się wybrać model bez półki do opalania, aby uzyskać dodatkową przestrzeń do pływania. Przekonasz się, że większość muszli basenowych z włókna szklanego z półkami do opalania pozostawia miejsce na co najmniej jedno krzesło, ale niektóre mogą rozciągać się na całą szerokość basenu, pozostawiając miejsce na kilka więcej.

Jeśli twój dom znajduje się na zboczu lub teren twojego podwórka jest nierówny, może być konieczne zbudowanie basenu ze ścianą oporową. Mury oporowe kosztują więcej, ale dodają wiele uroku i możliwości dostosowania do Twojego projektu.

Basen z włókna szklanego z siedziskami

Spójrzmy prawdzie w oczy – pływanie to trening. Nawet swobodne pływanie lub wiosłowanie przez godzinę może być męczące. Większość basenów z włókna szklanego jest wyposażona w pewnego rodzaju siedzenia (nie w stopnie basenowe), oferując miejsce do odpoczynku i relaksu dla jednego lub więcej pływaków. Oznacza to, że Twoje dzieci mogą wygodnie siedzieć między grami, zamiast wisieć na bokach basenu.

Większość modeli basenów z włókna szklanego nie sięga głębiej niż sześć i pół stopy, ponieważ większość basenów z włókna szklanego jest małych i średnich (pamiętaj o ograniczeniach wielkości, o których mówiliśmy), ale niektóre baseny z włókna szklanego mają głębokość do 8 stóp lub więcej. Głęboki na 8,5 stopy i 6 cali głębszy niż większość głębokich basenów z włókna szklanego dostępnych na rynku. Kwalifikuje się również jako basen do nurkowania typu III.